Programista po godzinach

21 Cze 2017

2

Balkon dla naszej pociechy w stanie surowym to nie najlepsze miejsce do zabawy, czyha na nim wiele niebezpieczeństw i jest niewygodny do zabawy. Musieliśmy coś z tym zrobić, u znajomych z osiedla podpatrzyliśmy taras, jednak okazało się, że położenie go powoduje duże zaangażowanie z naszej strony. Kiedyś na blogu superstyler, moja droga małżonka wypatrzyła fajny patent jakim jest gumitaras.

czytaj

12 Kwi 2017

0

Jest piątek po południu, właśnie odstałem 20 dodatkowych minut w korku i zmierzam powoli do domu. W tym samym czasie żona odbiera synka ze żłobka. Zdenerwowany nie dzwonię do niej, tylko czekam na wyrok. Początkowo nic nie wskazuje na to, że jutrzejszy dzień i dzisiejsza noc będą wyjątkowo niespokojnie.

czytaj

18 Paź 2016

0

Zastanawialiście się kiedyś, jak udaje mi się gotować razem z Sebą? Jest to zadanie nie łatwe, a wręcz awykonalne. Na szczęście mam kilka sposób, a dzisiaj opowiem Wam o jednym z nich. Sebastian to dziecko, które nie potrafi usiedzieć w miejscu, jeżeli jakimś cudem uda mu się na chwilę, czymś zająć, to trwa to maksymalnie 10 minut. Najgorsze jest to, że całkowicie nie interesują go bajki i telewizja. Komórka już bardziej, a najlepsze są dla niego oczywiście książki, które może rwać i gryźć. W końcu trochę celulozy nikomu nie zaszkodziło :P Lecz nie są to bezpieczne zabawki, z którymi mógłbym go zostawić samego.

czytaj

25 Cze 2016

1
Niedawno Seba skończył roczek, z tej okazji przygotowaliśmy przyjęcie urodzinowe, które powiem Wam, że nie jest proste w organizacji. Pojawiło się wiele niewiadomych, na które wujek Google nie znał odpowiedzi. Chociażby kogo zaprosić? Tym bardziej, że nie mamy dużego mieszkania i głupio byłoby żeby niektórzy goście siedzieli na podłodze, balkonie czy nawet przy wyspie.
czytaj

23 Maj 2016

0
Dokładnie rok temu o godzinie 11:10 mój świat został wywrócony do góry nogami i po raz pierwszy usłyszałem krzyk nowego życia. Nigdy nie zapomnę tego uczucia, gdy zobaczyłem to małe biedactwo, które trzęsło się z zimna i szukało bezpieczeństwa w ramionach rodziców. Ten pierwszy dotyk, kontakt wzrokowy, uśmiech wśród tylu wspaniałych małych radości mogę powiedzieć, że nie żałuję nieprzespanych nocy, płaczu i codziennego czuwania. To był rok wspaniałych emocji, chwil, szczęścia i nerwów, którego nie żałuję :)
czytaj

07 Maj 2016

6
Od jakiegoś czasu jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami nosidełka tula, mimo wszystkich zalet pojawiły się pewne mankamenty, których ciężko się ustrzec. Jak wiadomo nic nie jest idealne, ale jeżeli chcecie się dowiedzieć czy warto kupić nosidełko tula to zapraszam do lektury.
czytaj

04 Mar 2016

0
Mija powoli 3 miesiąc z metodą BLW, dlatego podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami. Początki były ciężkie, ale z czasem mały coraz bardziej przekonywał się do nowych potraw i zabaw z jedzeniem. Po jakimś czasie testowania różnych smakołyków, okazało się, że najmniej męczące i czasochłonne są placki różnych rodzajów, od bananowych, szpinakowych, pomidorowych, a nawet ostatnio po kopytka ze szpinakiem i mango. Przepis już na blogu :)
czytaj

20 Sty 2016

1
Nauka żywienia dziecka jest bardzo ważna dla naszego maluszka, gdy skończy 4. miesiąc, zaczynamy przyzwyczajać go do glutenu i pierwszych papek. Są jednak lepsze metody, aby nasz bobas mógł poznawać i smakować jedzenie. To właśnie metoda zwana BLW, czyli Bobas Lubi Wybór. Stosujemy ją od momentu, gdy nasze dziecko zacznie samodzielnie siadać albo na tyle stabilnie potrafi utrzymać równowagę na kolanach rodzica. Jest to bardzo ważne ze względu na ryzyko zakrztuszenia.
czytaj
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA