Programista po godzinach

14 Cze 2018

0
Jeżeli jak my czasami nie macie czasu, przygotować obiadu, bo jeździcie np. po pracy do lekarza z dziećmi, to najlepiej zamówić coś z Dinery.pl.
czytaj

28 Gru 2017

0
Rok 2017 powoli dobiega końca. Jaki on był? Jaki był dla Was?
czytaj

16 Sier 2017

8
Długo przygotowywałem się do napisania tego posta. Dzisiaj poznacie genezę powstania Programisty po godzinach :) Jestem ciekawy czy zaskoczyłem Was? Jeżeli tak to piszcie w komentarzach :)
czytaj

27 Lip 2017

2

See bloggers dobiegł końca, wczoraj chwilę po 15 wróciliśmy do domu, a dzisiaj do smutnej, szarej rzeczywistości. Tak kochani po tym festiwalu jeszcze bardziej uświadomiłem sobie, że kocham nad życie podróże i gotowanie, dlatego chcę od następnego roku oddychać pełną piersią i niczego nie żałować ;) Czy mi się to uda? Zobaczycie sami :)

czytaj

21 Maj 2017

0
Zazwyczaj nie piszę recenzji tym bardziej książek, lecz tym razem zrobiłem wyjątek.
czytaj

04 Kwi 2017

0
Czwartek wieczór, centrum mojego ukochanego miasta. Gardło całe zawalone, ledwo przełykam, czuję okropny ból, mimo to docierał na miejsce aby gotować :) Zapach ledwo wyczuwalny, smak lepiej na szczęście to wystarcza aby ugotować przepyszne pesto z łososiem :)
czytaj

14 Luty 2017

0

Dzisiejsze święto miłości wiele osób wkurza i moim zdaniem jest bardzo przereklamowane. Uczucia powinny być okazywane przez cały rok, a nie tylko od czasu do czasu :) Dlatego korzystając z tej okazji opowiem Wam, co kocha Programista :) Bo właśnie dzięki miłości, potrafię przeżyć kolejny dzień z podniesioną głową i uśmiechem.

czytaj

31 Gru 2016

0
Święta się skończyły, życie znów zatoczyło koło. Spędzone w miłej i rodzinnej atmosferze kilka dni odpoczynku to tylko wierzchołek góry lodowej. Po trochę dłuższym weekendzie większość z nas musiała wrócić do pracy i utracić swoją wolność. Czym tak naprawdę jest ona dla nas? Czy w tak skonstruowanym jak dzisiaj świecie, można jeszcze powiedzieć, że jesteśmy wolni? Są oczywiście nieliczni, którym udała się ta sztuka. Jak tego dokonać? Sam szukam odpowiedzi na to pytanie. Za nim jednak podsuniecie mi rozwiązania, posłuchajcie czym jest dla mnie :)
czytaj
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA