Programista po godzinach

02 Cze 2017

1
W Sobotę wróciliśmy z zasłużonych wakacji, za cel obraliśmy Łebę lecz nie był to zbyt dobry pomysł. Czemu zapytacie? Powolutku wszystkiego dowiecie się z tego posta :)
czytaj

29 Lis 2016

2

W ten weekend udało nam się w końcu, wyrwać z domu. Przez choroby zostaliśmy, uwięzieni w czterech ścianach swojego mieszkania. Ciężko było już wytrzymać, na szczęście Seba w ciągu tygodnia nie zachorował i sobotnie popołudnie spędziliśmy na Woli. Oczywiście nieprzypadkowo wybraliśmy tą restaurację. Miss Kimchi znaliśmy dużo wcześniej za nim otworzono ten lokal. Mimo, że było to tylko kilka lat temu, to dotąd pamiętam smak pierwszego yakitori, kimchi i marynowanej cukinii, które próbowałem pierwszy raz w życiu. Dzięki temu zakochałem się w kuchni wschodnio-azjatyckiej. To doświadczenie skierowało moje gotowanie na inny tor i efekty widzicie na blogu :)

czytaj

21 Maj 2016

0
Targi śniadaniowe to jeden z pomysłów na to jak spędzić weekend ze smakiem. Odkąd zagościły na dobre w stolicy, stały się jednym z moich ulubionych miejsc. W ostatni weekend wybraliśmy się całą rodzinką na Żoliborz, nie była to aż taka męcząca podróż. Dzięki remontowi jednej z ulic na dwa tygodnie zyskaliśmy bezpośredni autobus do Marymontu szkoda, że tylko na tak krótko. Nie można mieć wszystkiego, a człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do wygody :P
czytaj

13 Maj 2016

2

Zbliża się kolejny weekend mam nadzieję, że pogoda dopisze, a jeżeli tak będzie to na pewno wybiorę się na najlepsze lody w Warszawie :) Oczywiście nie na Białołękę, gdzie ostatnia cukiernio-lodziarnia już się dawno zamknęła tylko na Mokotów, niedaleko Pola Mokotowskiego :)

czytaj

05 Maj 2016

0
Sposobów na to żeby spędzić aktywnie weekend na świeżym powietrzu w Warszawie jest bardzo wiele. Szkoda, że większość z nich znajduje się po lewej stronie Wisły. Nie inaczej jest z Polami Mokotowskimi, przebicie się komunikacją z Białołęki na Mokotów to dobra godzina jazdy z wieloma przesiadkami. Dlatego wybierając się na Pola mokotowskie zawsze odwiedzam jedno miejsce, ale o tym w następnym poście :)
czytaj

03 Maj 2016

0
Wyprowadzając się na przedmieścia, nigdy nie pomyślałbym, że aż tak będzie brakowało mi zieleni jak tutaj na Białołęce. To już nie to samo miejsce, gdzie pasły się krowy i wkoło było pełno dzikiego ptactwa. Na szczęście z tej betonowej matni można uciec trasą toruńską, która pozwala, sprawnie dojechać na drugi koniec Warszawy, bo właśnie tam chcę dzisiaj Was zabrać.
czytaj

17 Kwi 2016

0
Handroll to nowa jakość i pomysł na jedzenie sushi, jeżeli jesteśmy zabiegani i nie mamy czasu, na chodzenie do restauracji tym bardziej, gdy chcemy pójść z małym dzieckiem :) Przy okazji testuję tulę i niedługo Wam powiem czy warto wydać prawie 500 zł na nosidełko :) Zapraszam do lektury i do odwiedzenia jednej z 3 lokalizacji Handrolla :)
czytaj

08 Kwi 2016

0
Wsród betonowych placów ostał się skrawek prawdziwej zieleni, do którego nie jest więcej niż 20 minut. Mowa tutaj oczywiście o Lasku Bródnowskim skrytym za ekranami Trasy Toruńskiej. Czy jesteście gotowi na spacer wśród ostatnich zielonych ostępów? Jeżeli tak to zapraszam do lektury :)
czytaj
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA