Programista po godzinach
Attipas to marka obuwia dziecięcego, przeznaczonego dla dzieci od 0 do około 27-40 miesięcy, stworzona i opatentowana przez WildCat Co.Ltd, laboratorium badań i producenta obuwia. Dzięki współpracy z Uniwersytetem w Seulu oraz wieloletnim badaniom nad budową i rozwojem stopy dziecka udało się stworzyć produkt idealny dla delikatnych i wymagających, dziecięcych stóp.
Typ współpracy: Ambasador marki
Opis współpracy: Przygotowanie postów promocyjnych wraz z linkiem i oznaczeniem fan pagu firmy na facebooku.
Taras GUMI to szereg nowatorskich rozwiązań i zupełnie nowe podejście do tematu drewnianych tarasów. Specjalnie zaprojektowany łącznik, odpowiednio przygotowane modułowe deski, nowoczesne metody modyfikacji drewna, internetowe narzędzia do projektowania sprawiają, iż prawdziwy drewniany taras można teraz zmontować: samemu, szybko i bez ponoszenia zbędnych kosztów. Nowe zastosowania BALKONY i TARASY Z HYDROIZOLACJĄ - tam gdzie montaż drewnianego pokrycia nie był do tej pory możliwy. Innowacyjność zarówno łącznika jak i całego systemu tarasowego GUMI jest chroniona prawem patentowym na obszarach: EU, USA, ChRL.
Typ współpracy: Content sponsorowany:
Opis współpracy: Przygotowanie postów promocyjnych wraz z linkiem i oznaczeniem fan pagu firmy na facebooku.
Wielofunkcyjny robot kuchenny Kohersen Mycook to urządzenie, dzięki któremu przygotujesz najwyższej jakości dania dla siebie oraz swoich najbliższych. Kohersen Mycook wprowadzi Cię w świat zdrowych, smacznych i wykwintnych potraw, które bez wysiłku przygotujesz w domowej kuchni oszczędzając czas i pieniądze. Od przystawek przez dodatki po dania główne i desery Kohersen Mycook zajmie się wszystkim. Przygotuje smaczne zupy, dania główne, sosy, sałatki, potrawy dla niemowląt, pieczywo, ciasta, napoje a nawet drinki alkoholowe.
Typ współpracy: Content sponsorowany
Opis współpracy: Przygotowanie postów promocyjnych wraz z linkiem i oznaczeniem fan pagu firmy na facebooku, filmów na kanale yt.
o mnie
kontakt
współprace

NEWSLETTER
FACEBOOKINSTAGRAM

#food #foodporn #pornfood #foodblogger #foodblog #polishblogger #polishboy #polishman #new#post #yummy #beauty #sexy #sexyfood #foodphotography #cleanfood #s4s #followme #tasty #mango #impossible #amazing #cheesecake #delicious #lime #cake #orgazm #follow #liczi #tajlandiachallenge

Post udostępniony przez Kamil Hajduk (@programistapogodzinach)REKLAMA